Co děláme

Na základě našich dlouholetých zkušeností navrhujeme, stavíme a testujeme pohonná a převodová zařízení. Jsme také autorizovaný distributor společnosti Allison Transmission Inc. pro automatické převodovky. Jsme výrobcem vojenských převodovek řady XTG, mimo jiné i pro AČR. Jsme prodejcem originálních produktů a náhradních dílů společnosti C. E. Niehoff & Co. a prodejcem náhradních dílů na motory MWM International.

Jsme Nimda

Organizační složka NIMDA Co. Ltd. byla založena v roce 2002 za účelem výroby automatických převodovek Allison pro modernizovaný tank T-72 M4 CZ. Postupem doby jsme převzali výhradní zastoupení pro dodávky a servis automatických převodovek Allison pro ČR. Opravovali jsem měniče americké firmy National. V souvislosti s dodávkami alternátorových systémů pro zahraničního zákazníka můžeme dodávat originální alternátory s příslušenstvím pro české zákazníky.

Překážky jsou ony obávané věci, které spatříme,
když odvrátíme pohled od svého cíle...

Novinky

28.2.2023

Jaroslav Valtr a Tomáš Šikola o automatické převodovce

Při pracovní návštěvě naší společnosti jsme využili příležitosti popovídat si s Jaroslavem Valtrem a Tomášem Šikolou

14.12.2022

Nový TranSynd za nižší cenu

Nový TranSynd dle TES 668 staví na kvalitách předchozího oleje dle TES 295 Zejména specifikace v klíčových oblastech, jako je oxidační stabilita, odolnost proti opotřebení

23.12.2021

Dakar 2022 s Allisonem

Všechny čtyři české týmy na Dakaru s Allisonem